Odwiedź nas
ul. Brzoskwiniowa 44, 43-100 Tychy
Zadzwoń do nas
666-058-022 / 506-051-484

JULIA SZYMAŃSKA - Magister Fizjoterapii

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, w Katowicach - kierunek fizjoterapia uroginekologiczna. Zajmuje się terapią kobiet, specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej. Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuje, aby pomóc kobietom na każdym etapie ich życia w leczeniu zaburzeń uroginekologicznych oraz dysfunkcji w obrębie tkanek miękkich.

Stale poszerza swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach z zakresu uroginekologii oraz czytając książki i artykuły naukowe w tej dziedzinie.

Do fizjoterapeuty uroginekologicznego powinna udać się każda kobieta w połogu, w celu oceny ciała po porodzie, ale również kobiety planujące ciążę i w ciąży, by edukacją i terapią wesprzeć ciało na tym ważnym etapie.

Kto powinien skorzystać z usług fizjoterapeuty uroginekologicznego ?

Jeśli borykasz się z:
- dolegliwościami bólowymi kręgosłupa;
- bolesnymi miesiączkami;
- bolesnym współżyciem;
- bliznami (w obrębie brzucha np. po cesarskim cięciu albo w obrębie krocza); - rozejściem mięśnia prostego brzucha (RMPB);
- nietrzymaniem moczu.
Lub:
- przygotowujesz się do zajścia w ciążę;
- urodziłaś i chcesz skorzystać z konsultacji poporodowej; -chcesz profilaktycznie sprawdzić stan mięśni dna miednicy; - nie wiesz, jak ćwiczyć mięśnie dna miednicy;
- chcesz zacząć ćwiczyć po porodzie,
ale nie wiesz jak, to serdecznie zapraszamy do zapisów.

Ukończone kursy i szkolenia:
- Terapia punktów spustowych
- Masaż tkanek głębokich i rozluźnienie mięśniowo-powięziowe z anatomią palpacyjną
- Rozstęp mięśnia prostego brzucha - terapia kompleksowa
- Blizna - terapia kompleksowa
- Fizjoterapia uroginekologiczna metodą masażu tkanek głębokich
- Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej we współpracy z Polskim Towarzystwem Uroginekologicznym (moduł I)