Misja

Pozytywnie wpływamy na kondycję i samopoczucie, pomagamy dbać o zdrowie. Naszym celem jest poprawa jakości życia - poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia, masaże i zabiegi.  

Stawiamy na jakość 

Jesteśmy specjalistami, posiadamy wieloletnie doświadczenie. Nasz zespół się wzajemnie uzupełnia, dlatego zakres naszych usług jest naprawdę szeroki. Współpracujemy tylko z najlepszymi, stawiamy na jakość oferowanych zabiegów i gwarantujemy satysfakcję. 

Dajemy wsparcie

Pomagamy ambitnym sportowcom, osobom z bolesnymi kontuzjami, a także dzieciom. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z problemami zdrowotnymi, czy też ze zwyczajnym zmęczeniem - możesz liczyć na nasze wsparcie.

Dbamy o rozwój

Jesteśmy aktywni, uprawiamy sporty - troszczmy się o własny rozwój i rozwój naszej firmy. Stale poszerzamy naszą wiedzę, bierzemy udział w licznych szkoleniach, jesteśmy otwarci na nowości - wszystko po to, by jeszcze lepiej pomagać innym!

 

12045311_1040845855946201_3562428589181161550_o

10549240_821789147851874_6822676969848016187_o

image-divider

Nasi terapeuci

Piotr Śleziona

Piotr Śleziona

Technik masażysta

Absolwent Niepublicznego Medycznego Studium Zawodowego w Tychach – kierunek technik masażysta. Trener i wykładowca relaksacyjnych form masażu, trener odnowy biologicznej, saunamajster.

Czytaj więcej
Jagoda Śleziona

Jagoda Śleziona

Fizjoterapeuta

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, gdzie ukończyłam studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia oraz studia podyplomowe na kierunku Neurorozwojowa terapia dzieci z dysfunkcjami układu nerwowego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji dzieci.

Czytaj więcej
Marcin Sowula

Marcin Sowula

Fizjoterapeuta, masażysta

Uczestnik wielu warsztatów, kursów i konferencji. Specjalizuje się w indywidualnej i kompleksowej terapii pacjentów z dysfunkcjami aparatu ruchu. Terapia manualna, trening funkcjonalny, przygotowanie motoryczne do aktywności fizycznej, rehabilitacja pourazowa, leczenie zespołów bólowych kręgosłupa oraz stawów kończyn, masaż klasyczny, sportowy, leczniczy, mięśniowo-powięziowy, drenaż limfatyczny.

Czytaj więcej
Ewa Molęda

Ewa Molęda

Refleksologia

Nazywam się Ewa Molęda,od 22 lat pracuję jako analityk medyczny w GCZMDZ w Ligocie a dodatkowo od kilku lat moją pasją jest refleksologią.Ukończyłam naukę w Polskim Instytucie Refleksologii. Przez wiele lat uczestniczyłam w szkoleniach i konferencjach poświęconym zdrowiu i naturalnym terapiom, aby świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie.Jestem wolentariuszem w hospicjum,pracuję również z amazonkami.Dobro pacjenta jest najważniejsze.

Czytaj więcej