Odwiedź nas
ul. Brzoskwiniowa 44, 43-100 Tychy
Zadzwoń do nas
666-058-022 / 506-051-484

Masaż biurowy, to coraz bardziej popularny benefit w wielu firmach. Skąd wynika jego fenomen?

Masaż w biurze

Masaż biurowy jest masażem wykonywanym przez  wykwalifikowanych specjalistów w miejscu pracy. Ma na celu przede wszystkim złagodzenie bólu i napięcia w szyi, plecach, ramionach i dłoniach.

Trwa od 10 do 20 minut. Nie wymaga stosowania specjalistycznego sprzętu, może być wykonany na specjalnym, zajmującym niewiele miejsca krześle do masażu.

Jego stosowanie jest niezwykle korzystne dla pracowników spędzających wiele czasu w pozycji siedzącej przed komputerem.

Taki rodzaj masażu może pomóc zmniejszyć stres i poprawić ogólne samopoczucie. Zwiększa również przepływ krwi, co przyczynia się do lepszej dostawy tlenu i składników odżywczych do tkanek. Dodatkową korzyścią związaną z masażem biurowym jest zmniejszenie bólu mięśni i stawów. Wiele osób, które spędzają wiele godzin przed komputerem, cierpi na bóle pleców, szyi, ramion i dłoni. Masaż biurowy może pomóc złagodzić te dolegliwości i poprawić zakres ruchu.

Zrelaksowany pracownik to pracownik, który osiąga lepsze rezultaty, efekty. Jest bardziej wydajny. Nabiera chęci i sił do pracy. Zwiększa się jego motywacja do pracy bo pracownik jest zadowolony i uśmiechnięty. Polepsza się też relacja na linii pracodawca – pracownik. Masaż to krótka chwila przyjemności i odpoczynku bez konieczności opuszczania murów firmy.